שמירה על הרצפות הינו חלק חשוב בשמירה על בית נקי ומזמין. פוליש לרצפות שלכם עוזר באופן קבוע לשמור על מראה מבריק וחדש לאורך זמן, כמו גם פוליש מספק הגנה מפני בלאי. אבל איך עושים פוליש לרצפה? במאמר זה נדון בצעדים השונים הכרוכים בפוליש רצפה כך שהרצפה שלכם תראה כמו חדשה.

אנו נכסה את החומרים הדרושים, את הטכניקות הנכונות לשימוש וטיפים מועילים אחרים כדי להשיג תוצאות נהדרות בכל פעם שאתם מתכוננים לעשות פוליש. אז המשיכו לקרוא כדי ללמוד איך לעשות ליטוש מרצפות שלכם כמו מקצוענים!

סוגי ריצוף

סוגי ריצוף הניתנים לליטוש נעים בין עץ קשה, אריחים ובטון ועוד. בהתאם לסוג הריצוף שיש לכם, יתכנו שלבים וחומרים ספציפיים שיש להשתמש בהם בעת הפוליש. לדוגמה, אם יש לך רצפות עץ, חשוב להשתמש בגימור פוליאוריטן ולא בפתרונות שעווה או על חומרים על בסיס שמן, מכיוון שהם עלולים לפגוע בעץ לאורך זמן. מצד שני, אם יש לך רצפות שעשויות מאריחים או בטון, ייתכן שתרצו להשתמש בחומרים שוחקים יותר.

קדימה לעבודה!

לאחר שקבעתם את סוג הרצפה שיש לכם ואת סוג הפוליש המתאים לה, הגיע הזמן לגשת לעבודה. התחילו עם שואב אבק בכדי להסיר כל לכלוך ופסולת. בשלב הבא יש למרוח את תמיסת הפוליש על מטלית רכה או על ראש סמרטוט, ולעבוד איתה במעגלים קטנים על כל שטח הרצפה. הקפידו לא להשתמש בלחץ רב מדי – אינכם רוצה לשרוט או לפגוע ברצפה שלכם!

אם ברצונכם לתת לרצפה שלכם ברק נוסף, תוכל גם להשתמש במכונת פוליש לאחר שלב הניקוי והפוליש הראשוני. עם זאת, אם אין לכם גישה למכונה פוליש, אתם עדיין יכולים להשיג תוצאות טובות באמצעות בד מיקרופייבר. רק וודאו שאתם משתמשים בלחץ קל תוך כדי תנועה במעגלים עם הבד כדי להימנע מיצירת שריטות ברצפה.

לאחר שתסיימו עם שלב הפוליש, אל תשכחו למרוח חומר איטום כמו שעווה או פוליאוריטן כדי לעזור בהגנה על הרצפות. החלת איטום יכולה גם להקל עליכם לנקות את הלכלכוך שעתיד להצתבר.

האם עלי לעשות פוליש בעצמי או להזמין איש מקצוע?

לעשות פוליש בעצמכם יכולה להיות משימה גוזלת זמן ומייגעת. עם זאת, זה יכול להיות גם מתגמל אם אתם לוקחים את הזמן ללמוד את הטכניקות הנכונות ולהשתמש בכלים הנכונים. אם אין לכם ניסיון בפוליש לרצפות, אנו ממליצים להזמין איש מקצוע לעבודה. שירותים מקצועיים כמו פוליש מרצפות וליטוש מרצפות מבטיחים שהעבודה תעשה כמו שצריך.

תחזוקה

תחזוקה של רצפה שעברה נקיון של פוליש יכולה להיראות כמו משימה לא פשוטה, אבל עם הטיפים והדרכים הנכונות, זה להפוך להיות קל לשמור על הרצפות שלכם במיטבן. המפתח הוא לנקות באופן קבוע את הרצפות ולמרוח מחדש פוליש או איטום לפי הצורך, כך שהרצפה שלכם תיראה רעננה ואלגנטית בכל עת.

קצת עלינו

פרו פוליש היא חברה המתמחה בשירותי ליטוש בטון ותחזוקת רצפות. אנו משתמשים בכלים, בחומרים ובטכניקות הטובות ביותר כדי להבטיח שהרצפות שלכם ייראו כמו חדשות ויחזיקו מעמד לאורך שנים. אנשי המקצוע המנוסים שלנו מחויבים לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר העונה על כל הצרכים שלכם. פנו אלינו עוד היום לשיחת היכרות!

סיכום

בסך הכל ליטוש הרצפות איננה משימה מסובכת מדי, אך היא דורשת סבלנות מסוימת ואת החומרים הנכונים. עם הצעדים והטיפים המפורטים במאמר זה, עליכם להיות מסוגלים להשיג בקלות גימור יפהפה ומבריק ברצפות שלכם תוך זמן קצר! בהצלחה והברקה שמחה!