הברקה קריסטלית

 

אם מרגיש לך שהרצפה אצלך בבית איבדה את הניצוץ והברק והיא כבר "לא כמו פעם", סימן שהגיע הזמן להברקה קריסטלית. בכל פעם שהרצפה נראית קצת ישנה מומלץ לבצע פוליש קריסטל בכדי להשיב לרצפה את הבוהק שהיה לה בהתחלה ולהעניק לה מראה חדש ונוצץ.

פוליש קריסטל מומלץ במקרים שבהם הרצפה נשחקה כתוצאה מפגעי זמן, שמש, חומרי ניקיון או שחיקה טבעית של האבן או השיש. במקרים כאלו נדרשת הברקה קריסטלית שביכולתה להשיב את הרצפה לקדמותה מבחינת הנראות והברק שלה.

למאמר המלא על פוליש קריסטל – לחץ כאן

למי מתאים הברקה קריסטלית?

סוג ההברקה הזה מתאים לרוב סוגי המרצפות אך ישנם סוגי שונים של אבני ריצוף שעליהן לא מומלץ לעשות פוליש קריסטל אלא פוליש סילר או פוליש ווקס. בכדי לדעת בוודאות איזה סוג פוליש מתאים לרצפה שלכם יש להיעזר באיש מקצוע מומחה ובעל ניסיון כפי שיש לנו  על מנת להבטיח תוצאה משביעת רצון ולא חלילה גרימת נזק לרצפה כפי שעלול לקרות כאשר פונים למי שלא מומחה בתחום.

במהלך עבודת הפוליש לרצפה יש לשמור על משטח יבש וללא רטיבות כלל ולכן חשוב לוודא שלא יהיה מגע של נוזלים עם הרצפה לפני או אחרי ההברקה הקריסטלית במשך פרק זמן של כמה שעות בהתאם לסוג האבן ולהנחיות איש המקצוע שעשה זאת. רצפה נקיה ויבשה היא תנאי הכרחי לביצוע עבודת פוליש קריסטל ואם יש או הייתה רטיבות לפני זה עלול לפגום בתוצאות העבודה.

עם זאת לא מדובר בהליך מורכב או מסרבל. לרוב תתבצע עבודה של עד כמה שעות ואת התוצאה ניתן יהיה לראות באופן מידי כך שבהינתן איש מקצוע מומחה ובעל ניסיון אפשר להיות רגועים שהרצפה תקבל מראה חדש ומבריק ממש כפי שהיה לה בהתחלה.

 

למה צריך הברקה קריסטלית?

לביצוע הברקה מהסוג הזה יש המון יתרונות חשובים וטובים לרצפת הבית שלך.

  • הוא מחדש את הרצפה ומעניק לה מראה בוהק ומבריק.
  • מגן על הרצפה ושומר עליה בעתיד מפני פגעי שמש, שחיקה ונזק מחומרי ניקיון.
  • ניקיון הרצפה קל ונוח יותר.
  • ברוב סוגי המרצפות הברקה קריסטלית גם תמנע החלקה על גבי הרצפה.
  • התוצאה נשמרת לטווח הרחוק.
  • כך שניתן לראות שפוליש קריסטל מומלץ וכדאי לביצוע עבור רצפת הבית שלך. היתרונות שלו רבים והתוצאות – כאשר הם מגיעות מאיש מקצוע מומחה ובעל ניסיון רב שנים בתחומי הליטוש והפוליש – תמיד יהיו תוצאות משביעות רצון שישמרו לטווח הרחוק.
 

שמירה לטווח הרחוק קשורה כמובן באופן השימוש ברצפה. במקרים שבהם יש תנועה רבה על המרצפות או שהרצפה חשופה לשמש כדרך קבע או שנעשה שימוש בחומרי ניקוי מאסיביים, אזי תיתכן שחיקה מהירה יותר של הרצפות והברק שלהן ידהה. בממוצע, ובהנחה ומתקיים שימוש סביר ברצפה, תישמר התוצאה למספר שנים שבהן הרצפה תהיה נקיה, מבריקה ומוגנת.

הברקה קריסטלית

לבחור בפרו פוליש להבריק לכם את רצפת הבית או המשרד.

חברת פרו פוליש, בעלת 30 שנות ניסיון בכל עבודות הפילוש, ליטוש ורובה – מומחית בביצוע הברקה קריסטלית.

אנו מספקים את שירותנו בפריסה ארצית ועם לקוחות מחוצה לה, בנאמנות רבה, מקצועיות ללא פשרות 

ובעמידה בזמנים שהובטחו ללקוחותינו. 

במחיר הטוב ביותר בשוק בהתחייבות.

צרו קשר לייעוץ ללא עלות ולהצעת מחיר כאן: 050-733-3747

33242440_s-300x200.jpg