מה עושה חברת פוליש לרצפה

לבחור בפרו-פוליש זה הדבר הטוב ביותר למען הרצפה שלך. בפרו פוליש אנחנו מתמחים בכל סוגי הליטוש והפוליש לכל סוגי השיש ומרצפות. כי עם רזומה של למעלה משלושים שנה בתחום הפוליש והליטוש אנחנו כבר מכירים הכול, נתקלנו בהכול ופתרנו את הכול כך שכל רצפה אנחנו מלטשים ועושים פוליש ברמת הגימור הגבוהה ביותר שיש.

כשבוחרים חברת פוליש חשוב לבחור חברה עם ניסיון מוכח בתחום הפוליש והליטוש. חברה שיודעת לעשות את העבודה הטובה והאיכותית ביותר למען הרצפה שלך. בפרו-פוליש אנחנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בשוק בליטוש ופוליש לכל סוגי הרצפות והשיש. אנשי המקצוע שלנו הם מהטובים והמנוסים בתחום הפוליש והליטוש והמוניטין שלנו כולל אלפי לקוחות מרוצים וממליצים החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים, ארגונים גדולים וחברות ענק.

מה זה אומר לעשות פוליש?

בביצוע פוליש לרצפה אנחנו למעשה מחזירים לרצפה את המראה הראשוני שלה על חשבון המראה הישן והנוכחי. עם השנים וכתוצאה משחיקת הזמן וחומרי ניקוי, מאבדת הרצפה את הברק שלה ונראית דהויה והרבה פחות מבריקה. ולכן כשאנחנו עושים פוליש אנחנו מבריקים מחדש את הרצפה ומשיבים לה את המראה הבוהק שהיה לה בהתחלה.

על מנת שלא לפגוע באיכות וביצוע העבודה, חשוב להשתמש בחומרים המתאימים ביותר – וכן חשובה מאוד טביעת עין של מומחה שכן לכל סוג אבן, שיש ומרצפת מתאים סוג חומר שונה – וכשאנשי מקצוע ותיקים ומנוסים כמו שיש לנו בפרו-פוליש עושים זאת, אנו מבטיחים את הטיפול הטוב ביותר לרצפה שלכם. טיפול שישיב אותה למראה המבריק הראשון שלה והכי חשוב – גם ישמור עליה מבריקה ובוהקת לאורך זמן.

פרט לביצוע עבודת פוליש שיבטיח מראה מבריק ובוהק לאורך זמן, חשוב לוודא שהחומרים לא יפגעו ברצפה ולא יגרמו לה כתמים וסדקים. הרצפה שלך היא הפנים של הבית לכל דבר ועניין שכן זה כמעט הדבר הראשון שאותו רואים ועליו רוב האנשים מתעכבים. כאשר הרצפה מבריקה, בוהקת וחדישה כמו שאנחנו בפרו-פוליש יודעים לעשות, היא תראה נקיה וייצוגית כאילו ממש עכשיו ריצפתם הכול מחדש.

מה צריך לבדוק כשעושים פוליש?

כשעושים פוליש לרצפה אפשר לעשות פוליש וקס עם שכבת הגנה ששומרת על הרצפה או לעשות פוליש קריסטל שזה למעשה שילוב של חומרי הברקה והגנה לרצפה שמעובדים באמצעות מכונת פוליש איתה עוברים על כל משטח הריצוף עד לקבלת תוצאה מבריקה ומשביעת רצון.

וכאן חשוב לחדד שאסור להתפשר בבחירת חברת הפוליש, שכן בחירה של חברת פוליש לא מקצועית עלולה לגרום לנזקים כבדים לרצפה שלך כגון שריטות על הרצפה או חוסר אחידות בצבע ובנראות של הרצפה שלך. לכן אנחנו בחברת פרו-פוליש מקפידים על סטנדרט העבודה הגבוה ביותר והמוניטין שלנו כחברת פוליש מדבר בעד עצמו עם 30 שנה של ניסיון עשיר בתחום הפוליש והליטוש.

דוגמא להרבקת רצפה ישנה והפיכתה לרצפה חדשה ללא שריטות:

עבודת פוליש לרצפה מקצועית אשר מבוצע על ידי פרו פוליש. הברקת הרצפה נעשית באופן מקצועי, עם מכונה מדוייקת השומרת על הרצפה