חידוש רובה

ברוכים הבאים למקצוענים! חידוש רובה לריצוף בבית ובמקלחת עושים עם המומחים בלבד, התקשרו למס' 077-230-9197 וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בהתחייבות לעבודה מקצועית. עבודה לא מקצועית יכולה להוות נזק! אל תתפרשו, והתקשרו עכשיו.

סוגי רובה לרצפה - המומחיות שלנו

מחירון רובה

רובה אקרלית

20-30 למטר
  •  

רובה אפוקסית

80-120 למטר
  •  

פרו פוליש הינה חברת פולישמקצועית עם 30 שנות ניסיון בתחום, המספקת את כל שירותי הליטוש והפוליש המקצועיים למגזר הפרטי והעסקי כאחד, כולל ייעוץ וליווי עסקים לבחירת סוג הליטוש וההברקה המתאימים ביותר לסוג האבן המותקנת בכנס, כולל ניקיון ואחריות מלאה .

אנו עובדים עם חברות ניהול , ועדי בית , מוסדות ציבור , אדריכלים ומעצבי פנים וכדומה ומספקים את כל עבודות הליטוש וההברקה הקיימות, לרבות: פוליש לרצפה, ליטוש מרצפות, ליטוש שיש מכל סוג אפשרי, ליטוש אבן מכל סוג אפשרי, חידוש רובה כולל חידוש רובה אקרילית או רובה אפוקסית, ליטוש מרצפות בבתים ובחדרי מדרגות פוליש קריסטל ועוד.

חידוש רובה עם פרו פוליש – מקצועיות, יסודיות, אחריות

אלו אזורי השירות בהם אנו מספקים את שירותי הפוליש וההברקה שלנו : פוליש במרכז ובתל אביב , פוליש בצפון ובחיפה , פוליש בירושלים , פוליש בהרצליה , נתניה , ראשון לציון ועוד ערים וישובים! חייגו כעת לבירור זמן ההגעה , מחירים וכדומה ונשמח לייעץ לכם גם בטלפון ללא עלות לגביי סוגי הפוליש הקיימים , מה מתאים לסוג הריצוף שלכם ועוד.

חברת הפוליש הוותיקה ,פרו פוליש בראשותו שלום ענקי, מבצעת את כל מגוון עבודות הפוליש המורכבות ביותר תוך הקפדה על ניקיון , איטום חריצים וביצוע העבודה בציוד ובחומרי הגלם המתקדמים ביותר בענף. לאודותינו – לחץ כאן

בין השירותים הנוספים שאנו מבצעים:

חידוש רובה

רובה אקרילית מחוזקת , רובה אפוקסית – חירוץ וליטוש מקצועי : פוליש שלום ענקי

תהליך העבודה עם רובה הכרחי לפני כל המשך עבודת הליטוש . אנו חורצים את הרובה הישנה ומתקינים רובה חדשה בהתאם לצבע וגוון המרצפות. זהו חומר ההכרחי הן נגד מים והן לעמידות המשטח. אנחנו משתמשים בחומרי הרובה המובילים בתחום בין אם זה רובה אפוקסית או רובה אקרילית מחוזקת , המתאימה לאיטום גם בחדרי אמבטיה, מקלחות ומרפסות .

5 השלבים שחובה לבצע בכל עבודת פוליש – פוליש שלום ענקי :

חברת פוליש מקצועית מכירה את העבודה ויודעת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר על גביי כל משטח קיים אך תפקידה גם להיות אחראית ולומר לבעל הנכס מה אפשרי ומה לא אפשרי לביצוע , בהתאם לסוג הריצוף , איכותו ועמידותו . אנו בודקים את מצב הריצוף לפני התחלת עבודה ומתאימים את הציוד שלנו לביצוע הטיפול המתאים ביותר לאבן, כך שלא רק תבריק ותהיה מצוחצחת ונקיה אלא גם תישמר לאורך זמן לאחר העבודה. אנו מבצעים ניקוי, חידוש רובה והברקת כל אבן, עד לקבלת התוצאה הרצויה.

הנה חמשת השלבים הדרושים בכל עבודת פוליש מקצועית:

1. ניקוי והכנת הריצוף

חברת פוליש מקצועית יודעת כמה חשוב לנקות את המשטח לפני ביצוע הפוליש . זהו השלב הראשון אך הוא חשוב ביותר . חברת פוליש שלום ענקי רותמת את ניסיונה רב השנים על מנת לזהות אילו חומרי ניקוי הכי מתאימים למשטח שלכם כך שינקו אותו בצורה יסודית אך לא יגרמו לו לדהות או חלילה יגרמו לו לכתמים . אנו מבצעים עבודת ניקוי יסודית המאפשרת לנו לבצע את הפוליש בצורה הטובה ביותר על גביי משטח נקי ללא רבב , כך הפוליש מקבל את מקסימום האפקט . חשוב לזכור : ניקוי לא איכותי של המשטח לפני הפוליש עלול לגרום לכתמים שאם לא נבחין בהם , לאחר הפוליש הם יישארו ואז יהיה קשה להסירם.

2. רובה 

שלב סופר חשוב ומרכזי בכל עבודת פוליש וליטוש הוא שלב התקנת הרובה . הרובה היא החומר הנמצא בחריצים, בין אריח לאריח . תפקיד הרובה הן לספק איטום ועמידות בפני מים ולכלוך והן לתת יציבות למשטח בחיבור בין האריחים . קיימים כמה סוגי רובה : רובה אפוקסית ורובה אקרילית ברמות חוזק שונות ובמספר גוונים . אנו מתאימים את סוג הרובה ואת הרובה האיכותית ביותר לכל אבן בהתאם לסוג האב , לגודל החריצים וכו' . אנו חורצים ומנקים את הרובה הישנה בצורה יסודית וממלאים רובה חדשה וחזקה יותר בגוון המתאים , דבר שמרענן ומחדש את מראה הריצוף עוד לפני ביצוע הפוליש ובטח לאחריו .

3. הנחת שכבת יסוד 

לאחר שהרצפה נקייה בצורה יסודית ומותקנת בה הרובה אפשר לגשת להנחת שכבת היסוד הראשונה. זהו לא השלב הסופי אך הוא נותן לרצפה עוד שכבת הגנה והכנה לפני השלב הבא , ביצוע הפוליש וההברקה האחרונה למשטח.

4. ליטוש והברקה

חברתינו מבצעת את עבודת הליטוש וההברקה המקצועית ביותר בענף תוך שימוש בחומרי ההברקה האיכותיים ביותר המתאימים לסוג הריצוף שלכם.

יחד אתכם נקבע את סוג הגימור : מבריק, חצי מבריק, המראה הרטוב, הגוון וכדומה ונגיע לתוצאות מדהימות ברמת הפוליש עד לכדי יצירת ריצוף מראה, ריצוף שמי שמביט בו, פניו משתקפות בריצוף. כל בית או עסק בוחר את רמת הגימור הרצויה לו. ניתן להתרשם מהתמונות באתר ולקבל ייעוץ בשטח לגבי סוג ההברקה העדיף עליכם.

5. ספיגה ואיטום 

השלב האחרון והלא פחות חשוב הוא שלב איטום ושימור ההברקה . מריחת חומרי איטום שומרים על הפוליש ונותנים לכם שנה או שנתיים של מראה חדש ללא צורך בפוליש נוסף , בהתאם לעוצמת החומר .

נשמח לתת לכם ייעוץ ללא עלות לגביי סוגי הפוליש הקיימים וסוג הפוליש האיכותי ביותר המתאים לריצוף שקיים אצלכם בנכס ! מוזמנים לגלוש עוד באתר , לקרוא מדריכי מידע נוספים ולקבל טיפים לגביי שמירה על משטח מכל סוג בבית או בעסק שלכם.

יישור, ניקוי, איטום, ליטוש והברקה – פוליש מקצועי כולל פוליש קריסטל.

אין ספק שעבודת פוליש מקצועית בעזרת מכונות ליטוש מקצועיות ( ליטוש יהלום ועוד) נותנת תוצאות הרבה יותר טובות מכל טיפול ביתי ושימוש בחומרי ניקוי והברקה ביתיים. התוצאה פשוט לא אותו הדבר והיתרונות של פוליש מקצועי לא מסתכמים רק במראה מבריק יותר אל גם בכך שפוליש מקצועי מספק ניקיון יסודי למשטח, כולל חידוש חריצים, ניקוי, הסרת כתמים והנחת שכבת איטום נוספת ששומרת על המשטח לאורך שנים.

בנוסף ניתן גם ליישר משטחים במידת האפשר ולבסוף ליהנות ממשטח מבריק ומצוחצח כפי שלא ניתן לקבל לבד ותוצאה איכותית ברמה הגבוהה ביותר בארץ או בעולם על ידי חברת פוליש מקצועית ומנוסה המתמחה בביצוע כל עבודות הליטוש והפוליש הקיימות.

פנו עכשיו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת עבור ביצוע כל עבודות הפוליש הקיימות באזור מגוריכם ! שירות מלא כולל ניקיון יסודי, חריצת רובה, הנחת שכבת יסוד, ביצוע הליטוש והפוליש והנחת שכבת איטום.

מוזמנים ליצור קשר ולהשאיר פרטים כעת לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אל תתפשר! דבר עם מקצוענים