מכונת פוליש יכולה להיות תוספת מצוינת לארסנל הניקיון הביתי שלכם, אבל לפעמים זה יכול להיות מסובך להבין איך להשתמש במכונה כזו. במדריך זה, נעבור על אופן השימוש במכונת פוליש. אנו נכסה הכל, החל מחיבור הרפידה למכונה ועד להזזה על של המכונת הפוליש על הרצפה.

 

1. מהי מכונת פוליש

מכונת פוליש הוא מכונה המשמשת לניקוי ושיוף רצפות קשות. למכונה יש מברשת מסתובבת או כרית הספוגה בתמיסת ניקוי. המברשת או הרפידה מסתובבת במהירות גבוהה, והחיכוך והתנועה עוזרים לשחרר לכלוך מהרצפה. למכונת הפוליש מצורף גם שואב, אשר שואב את המים המלוכלכים והתמיסה תוך כדי ניקוי. מכונות הפוליש משמשות בדרך כלל עבור רצפות עץ, רצפות אריחים ורצפות לינולאום. הם יכולים לשמש גם על רצפות בטון, אבל זה עשוי לדרוש סוג אחר של מברשת או רפידה. מכונות פוליש זמינות לרכישה או השכרה ברוב חנויות לחומרי בניין.

 

מה היתרונות בשימוש מכונת פוליש?

מכונת פוליש יכולה לחסוך לכם הרבה זמן ומאמץ בכל הנוגע לניקוי הרצפות שלכם. זה הרבה יותר מהיר מניגוב, והמכונה עושה עבודה מעולה כאשר זה מגיע לניקיון של אבק ולכלוך. מכונות הפוליש גם קלות יחסית לשימוש, כך שלא צריך להיות מנקה מנוסה כדי להשיג תוצאות טובות. ובגלל שהמכונה עושה עבורכם את רוב העבודה, סביר להניח שבסופו של דבר תסיימו עם כאבי גב או שרירים לאחר שימוש במכונת הפוליש.

 

למרות השימוש הקל במכונה, אנו ממליצים לשכור את השירות שלנו מהסיבה שיש לנו צוות מיומן ומקצועי שיודע להפעיל את מכונת הפוליש לרצפה בצורה היעילה ביותר. ובנוסף, לספק שירותי פוליש קריסטל באיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו.

 

איך משתמשים במכונת פוליש?

השימוש במכונת פוליש פשוטה יחסית. ראשית, תצטרכו לחבר את המברשת או הרפידה המתאימה למכונה. לאחר מכן, יהיה עליכם למלא את המיכל במים ובתמיסת הניקוי המומלצת על ידי היצרן. לאחר הפעלת המכונה, תובילו את המכונה קדימה ואחורה על הרצפה. הוואקום ישאב את המים המלוכלכים תוך כדי. שתסיימו, תוכל ולרוקן את המיכל ולהבריש את המברשת או הרפידה.

 

כאמור, אין תחליף למקצועיות. המנקים שלנו מצוידים במלטשי הרצפה הטובים והחדישים ביותר יחד עם ניסיון של שנים בליטוש מרצפות. אנו נוודא שהמרצפות שלכם יהיו נקיות ומלוטשות לשלמות!

 

איך מחברים את הרפידה למכונה?

לרוב למכונות פוליש לרצפה יש מערכת חיבור לרפידות או למברשות. כדי לחבר את הרפידה, תצטרכו ליישר אותה עם מרכז המכונה ולאחר מכן ללחוץ עליה כלפי מטה על הסקוטש. שימו לב, המברשת או הרפידה צריכים להיות מחוברים היטב למכונה לפני שתתחיל לנקות.

 

 

 

אם אתם משתמשים במברשת מצורף, תצטרכו לוודא שהזיפים מצביעים בכיוון הנכון. הזיפים צריכים להיות מכוונים לחזית המכונה כך שיוכלו להגיע לפינות ולחללים צרים.

 

מהו אופן השימוש במכונת פוליש?

כאשר אתם משתמשים במכונת פוליש, תצטרכו להזיז אותו קדימה ואחורה בתנועה גורפת. כדאי להתחיל בקצה אחד של החדר ולהתקדם לעבר הקצה השני. השואב ישאב את המים המלוכלכים תוך כדי, כך שאין צורך לדאוג להשאיר אחריו פסים או סימני מים.

 

סיכום

מכונת פוליש יכול להיות תוספת מצוינת לארסנל הניקיון הביתי שלכם. היא מהירה, קלה לשימוש ועושה עבודה מצוינת בסילוק אבק ולכלוך. אם אתם מחפשים דרך קלה לנקות את הרצפות שלכם, כדאי לשקול מכונת פוליש!