ליטוש מקצועי לרצפת טרצו

מרצפות טרצו נועדו כדי לשדר מראה נקי, יוקרתי ומגוון. מקורן בישראל עוד מקום המדינה ועל כך נפרט בהמשך. התנאי למראה היוקרתי של המרצפות הוא תחזוקן הנכון באמצעות פוליש וליטוש מעת לעת. מחיר הליטוש כמובן זול יותר מהחלפה מלאה של הריצוף וכמובן שגם שכך נשמרות המרצפות האיכותיות ללא צורך להחליף לקרמיקה פחות עמידה ופחות יוקרתית. 

מה המחיר?

מחיר ליטוש המרצפות נקבע על פי מטר מרובע והוא שונה אצל כל בעל מקצוע. המחיר הממוצע בשוק הוא 70-120 ש"ח למטר מרובע. כדי לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר כדאי לפנות אל המומחים בתחום ולהשוות ביניהם. בגלל איכותן של המרצפות אנשים רבים לא ממהרים להחליף אותן. יחד עם העליה בביקוש בהחלפה לאריחי גרניט פורצלן עלה גם בשנים האחרונות הצורך בליטוש מקצועי לרצפת טרצו. 

מתי פוליש לא מספיק?

חלק מהאופי היוקרתי של המרצפות הוא הברק שלהן. לאחר זמן מה, הברק מתחיל להיעלם ולפעמים אפילו לא מספיק לבצע רק ניקוי מרצפות אלא יש צורך גם בליטוש לשחזור הברק לקדמותו. הליטוש נעשה באמצעות חומרים ומכשור מיוחדים המצריכים ידע מקצועי רב על מנת לא להסב נזק לריצוף אלה לחדש אותו ברמה מקצועית לתוצאה מושלמת.

מה השיטות?

לליטוש והברקת הרצפה ניתן להשתמש במספר טכניקות שונות ומכל אחת מהן נקבל תוצאה אחרת וכמובן גם המחיר יהיה שונה. יש כמובן את השיטה הידנית המשמשת בעיקר להברקת מדרגות. כשמדובר ברצפה בחלל גדול יותר יש שתי שיטות שונות בהן ניתן להשתמש: ליטוש אבן ושיטת היהלום. בכל אחת מהשיטות האלה ניתן להגיע לתוצאה שונה ולהברקה עוצמתית יותר לרצפת הטרצו שלכם. מהסיבה שהמרצפות בישראל יוצרו כמעט כולן באותם מפעלים ובאותן השיטות, מלטשים מקצועיים יודעים כיצד להפוך כל רצפת טרצו לחדשה ומבריקה ללא חשש מכך שהתוצאה שתתקבל לא תיהיה מספקת בעבור הלקוח או תגרום לאיזשהו נזק בלתי הפיך.

מה ההיסטוריה?

מקור השם טרצו הגיע אלינו מהעיירה Terazzo שבאיטליה. את המרצפות שם עשו כמלט מלוטש מעורבב עם חצץ שעובר ליטוש גם הוא וזה מה שנותן לרצפה את המראה המיוחד. ייצור אריחי טרצו בישראל מבוצע בשיטה מעט שונה. ליציקת האריחים משתמשים בתערובת בטון לבן וחצץ אריח העשוי בדרך כלל מיציקת בטון. בשנת 1946 החל ייצור מרצפות טרצו הראשון בישראל בעיר חיפה. עד שנות התשעים המרצפות האלה היו הנפוצות ביותר וכמעט אין אף בית בישראל אשר נבנה לפני שנות התשעים ואינו מכיל את רצפת הטרצו המפורסמת.

עבודות ליטוש ופוליש לרצפת טרצו עם פרו-פוליש, 30 שנה ניסיון!

חברת הפוליש שלנו בעלת ניסיון למעלה מ-30 שנים בהן ביצענו עבודות פוליש וליטוש למרצפות, מדרגות, שיש ואבן. כל סוגי עבודות הפוליש.

למען לקוחותינו, אנחנו בפרו-פוליש מתחייבים על המחיר הטוב ביותר בשוק, לעבודה מקצועית ואיכותית ביותר ולעמידה בזמנים שנקבעו מראש.

תמיד לשירותכם לייעוץ ללא עלות ולהצעת מחיר בטל': 077-230-9197 ניתן להשאיר פרטים לחזרה בטופס יצירת קשר.