ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות בבית, במשרד, בחצר ועוד! המרצפות כבר ישנות? הזמינו עכשיו את המקצוענים. חייגו למס' 077-230-9197 ותקבלו ייעוץ והצעת מחיר לחידוש המרצפות שלכם! הצטרפו למגוון העבודות שלנו במהלך 30 שנות הניסיון בהן חידשנו מרצפות ובתים שלמים.

עבודות ליטוש נוספות של מקצוענים

ליטוש מרצפות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר - פרו פוליש

ליטוש מרצפות מקצועי חייב להיעשות רק על ידי בעל מקצוע שיודע מה הוא עושה, בעל ניסיון וציוד מתאים. במיוחד בריצוף יקר, חבל להזמין מישהו חדש בתחום או חובבן שקנה מכונה ויוצא לעשות פוליש ללא הכנה מוקדמת וללא הכרת סוגי המשטח השונים והטיפול השונה שכל משטח צריך לקבל.

במידה ויש לכם ריצוף יקר ואיכותי, ליטוש ופוליש באמצעים לא מתאימים, במכונת ליטוש לא מכוונת וחומרי ליטוש והברקה לא מתאימים, תוכלו להסב נזק בלתי הפיך לריצוף, לשרוט אותו ואז כבר יהיה קשה מאוד לחדש אותו ולהחזיר לו את הברק המקורי ללא השריטות.

אנו, חברת פרו פוליש, בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום ומכירה את כל סוגי המשטחים ויודעת מה מתאים לכל אחד. נגיע אליכם ונבצע את העבודה הבטוחה ביותר, היסודית ביותר והמקצועית ביותר, ללא רבב.

ליטוש מרצפות

ליטוש כל סוגי המרצפות בשיטה ובציוד המתקדמים ביותר - פוליש שלום ענקי

כל אחד רוצה רצפה מבריקה ובוהקת, כזאת שרואים שעברה פוליש, ריצוף נקי ומבריק אך לא חלק, כזה שניתן להתפעל מיופיו אך גם לצעוד עליו בבטחה, רצפה חזקה ויפה שגם תישאר כזאת לאורך זמן. מלטש מקצועי ומנוסה מכיר את כל סוגי האבן הקיימים ויש רבים כאלה ועליו ולדעת להתאים לכל סוג אבן את המכונה המתאימה לה , את ציוד הליטוש המתאים לה ואת חומרי הניקוי , האיטום והציפוי המתאימים. זכרו: בחירת ציוד וחומרים לא נכונה עלולה להסב נזק לריצוף!

מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים באתר, למשל על רובה אפוקסית, רובה אקרילית וההבדלים ביניהם ועוד מידע חשוב וטיפים שיעזרו לכם לשמור על ריצוף שלכם מבריק ונקי לאורך זמן.

רוצים הצעת מחיר משתלמת לשירותי פוליש וליטוש מקצועיים לכל סוג רצפה ולחדר המדרגות? חייגו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת לעבודה המקצועית ביותר בתחום באחריות! שאלו סוגי הריצוף שניתן ללטש בין היתר: שיש, טרגו, בטון, סומסום, מוזיאקה (למרות עדינותה של האבן והטיפול המוקפד שיש לבצע עליה , אך זה אפשרי) ואפילו מדרגות עץ! כל סוג חומר גלם דורש טיפול מיוחד המותאם לתכונות החומר הבלעדיות לו .

ליטוש אבן – ליטוש אבן הוא ליטוש עמוק יותר , המתאים לכל סוגי הריצוף . ליטוש זה אמנם יוצר הרבה אבק ולכלוך בעת העבודה אך ניתן בעזרתו אפילו ליישר רצפה עקומה ולאטום חריצים בולטים.

ליטוש יהלום – צורת ליטוש זו נחשבת עדינה יותר אותה ניתן לבצע אותה על ריצוף עדין למניעת שריטות ופגיעה באבני הריצוף. ליטוש יהלום הוא ליטוש עדין שמתאים גם לרצפות ישנות וגם לרצפות חדשות המאפשר לנו להסיר את שכבת הריצוף העליונה ולמעשה ליצור שכבת ריצוף חדשה וטרייה בעלת מראה מבריק יותר בצורה משמעותית. קיימות דרגות שונות בליטוש על ידי מלטשת יהלומים ותפקידו של בעל המקצוע לדעת מה הדרגה המתאימה לריצוף שלכם על מנת שלא לשרוט אותן ולא לגרום להן נזק בלתי הפיך. צורת העבודה בליטוש יהלום היא על ידי חריצת פוגות ומילוי בדבק מתאים מונע רטיבות. מלטשת היהלום יכולה ליישר את הרצפה לפי הצורך וליצור מראה אחיד ויפה לרצפה .

הברקת מט או משי – לאחר הליטוש ניתן לצפות את הריצוף בסילר מיוחד שתפקידו מניעת חדירת מים ויצירת את המראה המבריק שאנחנו מחפשים .

*טיפ חשוב : רוצים ללטש ולהבריק את המרצפות? וודאו שאין רטיבות מתחת לרצף בטרם תעשו את העבודה.

ליטוש ופוליש בהתאמה אישית

יש לכם רצפה ישנה ובלויה או רצפה חדשה ויוקרתית הדורשת פוליש ? נשמח לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך כדי רתימת הניסיון הרב שלנו בתחום, שימוש במכונות ובחומרי המתקדמים בתחום ועבודה ללא פשרות. כאשר אתם בוחרים בנו תיהנו משירות ללא דופי, מקצועיות המבוססת על ניסיון רב, יחס אישי והתאמה אישית של העבודה לריצוף שלכם ולא עבודה כללית, אחריות מלאה והדרכה כיצד לשמור על הריצוף מבריק לאורך זמן .

גלשו עוד באתר וקבלו טיפים נוספים כיצד לשמור על הריצוף נקי מבריק, אילו סוגי ריצוף מתאימים לליטוש, מה החומרים האיכותיים ביותר לליטוש, באיזה מכונות ליטוש והברקה כדאי להשתמש לכל סוג ריצוף ועוד מדריכי מידע נוספים באתר.

התקשרו לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות ולהזמנת שירותי הפוליש והליטוש הטובים ביותר, בהתחייבות.

מחירים לליטוש

שלום ענקי הוא קבלן פוליש מזה 30 שנה בארץ ובחו"ל הנותן נתן מענה מקיף ומקצועי לבתי אב בכל רחבי הארץ , עסקים , משרדים , מבנים , חדרי מדרגות וכל נכס אחר במגזר הפרטי והעסקי. אם אתם צריכים עבודה מקצועית ויסודית בתחום ליטוש מרצפות ופוליש רצפה באמצעים המתקדמים ביותר כולל ניקיון וללא שריטות: הגעתם לכתובת הנכונה.

מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מקצועי ללא עלות לגביי סוגי הפוליש, מה מתאים לרצפה שלכם, מה כולל השירות ועוד.

השירותים שלנו הם: פוליש לרצפה, ליטוש מרצפות, חידוש רובה, ליטוש אבן, ליטוש שיש, רובה אקרילית, רובה אפוקסית, ליטוש מדרגות, פוליש קריסטל ועוד.

אזורי העובדה שלנו הם : פוליש במרכז, בצפון, פוליש בתל אביב, פוליש בחיפה, פוליש בהרצליה, פוליש בירושלים, פוליש בראשון לציון, פוליש בנתניה ועוד.

השלבים בליטוש מרצפות בחדר מדרגות

איטום חריצים – לפני מלאכת הליטוש יש לאטום את כל החריצים שבין המרצפות. זהו שלב חשוב והכרחי שיקבע את התוצאה הסופית וצריך לבצע אותו לפני הליטוש עצמו כמובן .

תיקון שריטות עמוקות – עוד שלב מקדמי שיש לבצע לפני ליטוש הריצוף הוא תיקון שריטות עמוקות . בעזרת דבק שיש מיוחד ואיכותי התואם לצבע הריצוף ניתן לתקן אפילו שריטות וחריצים עמוקים ויש לעשות זאת לפני הליטוש .

ליטוש על ידי מלטשת מים ודיסקיות יהלום – עיבוד המדרגות נעשה בצורה הדרגתית . בעל מקצוע מנוסה ידע להתאים את דרגות העבודה לחוזק ומצב המדרגה והריצוף שיש ללטש . על פי מצב הריצוף בעל המקצוע צריך לבחור את דרגת הליטוש כך שלא ייגרם נזק לריצוף ומצד שני שכל הלכלוך יוסר והליטוש יתבצע בהצלחה ללא פגם.

ליטוש בעזרת דיסק רטוב – על פי מידת הצורך יקבע בעל המקצוע האם אפשר לבצע ליטוש מרצפות או מדרגות על ידי דיסק רטוב או על ידי דיסק יבש.

ביצוע העבודה – על מנת למצוא את נקודת האיזון בליטוש והענקת הברק המקסימלי לריצוף ללא שחיקה וללא מעבר נקודת העל חזור שתיצור בלאי ושחיקה בלתי ניתנים לשחזור לריצוף ובלי לנגוס יותר מדי מהחומר , יש צורך בדיוק רב שרק מלטש בעל ניסיון רב יכול לספק לכם . במילים אחרות: אל תתנו למישהו חדש ולא מנוסה להתגלח על הריצוף שלכם.

מריחת חומר ציפוי אקרילי לאיטום – שלב אחרון וחשוב ביותר הוא שלב מריחת חומר הציפוי האקרילי אשר מהווה שכבת הגנה לריצוף, חומר מונע כתמים, מונע החלקה ומונע שחיקה! חובה לסיים את פעולת הליטוש עם מריחת חומר ציפוי איכותי ועמיד לאורך זמן , המתאים לסוג הרצפה הספציפי שיש ברשותכם על מנת שהעבודה תחזיק כמה שיותר זמן, לא יוצרו כתמים מוזרים לפתע לאחר כמה ימים וכדומה .

מחיר ליטוש מרצפות

70-120 למטר
  •  

עוד לא בדקת?

אל תתפשר על מרצפות ישנות.. מגיע לך בית כמו חדש