מה בודקים לפני מעבר לדירה שכורה

מי מאיתנו לא התנסה במעבר לדירה חדשה? אין הכוונה לבית שנבנה מאפס או דירה שקנינו מקבלן אלא לדירה שכורה חדשה שמצאה חן בעינינו ממבט ראשון.

אממה, אחת המשימות המאתגרות ביותר במעבר דירה היא שתמיד אנחנו יודעים איך ומתי זה יתחיל אבל ה"איך ומתי" זה גם יגמר הוא בגדר המלצה בלבד ולרוב גם לוטה בערפל. במבט ראשוני הדירה נראית מושלמת ומהר מאוד אנחנו נסחפים בעיני הדמיון ומוצאים את עצמנו מעצבים אותה בעיני רוחנו ורואים איך בנינו לעצמנו קן פרטי ויפה של אושר ואהבה.

מה חשוב לבדוק?

דירה זה לא רק עיצוב וטעם אישי. דירה זה בעיקר תשתיות ומה שנראה יפה ותקין כלפי חוץ לא תמיד נראה ככה גם כלפי פנים. אתם יכולים לראות מטבח שווה ומושקע אבל בהמשך לגלות שחיבורי האינסטלציה נעשו בצורה עקומה ולא נכונה, או שסידור המדפים לא תואם פונקציונאליות של מטבח.

לעיתים חדר האמבט יכול להיראות חדש ומצוחצח אבל כשפותחים את המים מגלים שהזרם חלש או שהרצפה לא אטומה לחדירת מים ואז יש צורך באיטום החריצים לרצפה הנעשה בעזרת חידוש הרובה לריצוף. (למידע נוסף על איטום חריצים בעזרת רובה לחץ כאן)

לפעמים בחדרים מגלים שהמזגנים לא הכי איכותיים, רועשים או לא נקיים. שהתריסים לא בדיוק מעודכנים או נוחים לשימוש או שיש חורים לא ברורים בקירות כתוצאה מהתקנות והרכבות קודמות.

ואפילו רצפת הבית. היא יכולה להיראות חדישה ונוצצת אחרי שטיפה עם חומרים מובילים או טיפה מטושטשת ומחוספסת ואז חושבים – או שאומרים לנו – ששטיפה טובה תשנה את התמונה, אבל זה לא כך באמת. יש פעמים שבהן מצבה של הרצפה בכי רע ואז נדרשת עבודת ליטוש או פוליש לרצפה.

אז מה עושים?

כשעוברים לדירה שכורה חדשה חייבים ואף מוכרחים לבדוק היטב את התשתיות. חשוב לעבור על זה בקפדנות מבלי להתבייש מכיוון שזה הולך להיות מקום המגורים הבא שלנו. תשתיות הן הבסיס לקיום חיים תקינים ולכן חשוב מאוד שנוודא שמסגרת הבית, האינסטלציה והריצוף תקינים ותואמים את הסטנדרטים של האקלים בישראל.

אף אחד לא רוצה להיכנס לדירה בקיץ ולגלות בחורף שהיא אינה אטומה ומוגנת למים. או שהתקנת התשתיות נעשתה בצורה מרושלת ונדרש תיקון, תחזוקה וטיפוח. במקרים כאלו חשוב לוודא עם בעל הדירה או הקבלן שהכול תקין ולקבל ממנו הבטחה וערבות עתידית למקרה שיתגלו נזקי תשתיות בדירה שעלולים להקשות ולהפריע לשגרת החיים שלנו.

כמו כן, רצוי שתיקון הנזקים העתידיים, אם חלילה יצוצו אי אלו ואחרים, יעשו עלי ידי בעלי מקצוע מובילים שמומחים בתחומם ויוכלו להבטיח לנו עבודה איכותית שתחזיק לטווח הרחוק. לכן רצוי שנשכור אנחנו בעצמנו את האנשים הנכונים ובעלי המוניטין וההמלצות שיבטיחו לנו דירה תקינה, מוגנת ומטופחת. ועל זה אסור אף פעם להתפשר.

89952854_s-150x150.jpg

עבודות פוליש לריצוף הבית שלכם עם פרו-פוליש - 30 שנות ניסיון

חברת הפוליש שלנו בעלת ניסיון למעלה מ-30 שנים בהן ביצענו עבודות פוליש לרצפה, ליטוש ורובה בכל רחבי הארץ. 

אנו מזמינים אתכם לשכור את אחד משירותינו שלנו לחידוש או תיקון רצפת הבית לאווירה טובה יותר, חדשה יותר ונקייה. 

בתוך כך ולמען לקוחותינו, אנחנו בפרו-פוליש מתחייבים על המחיר הטוב ביותר בשוק, לעבודה מקצועית ואיכותית ביותר ולעמידה בזמנים שנקבעו מראש.

שומרים על חווית עבודה נעימה ונוחה.

תמיד לשירותכם לייעוץ ללא עלות ולהצעת מחיר בטל': 050-733-3747 ניתן להשאיר פרטים לחזרה בטופס יצירת קשר.