מתי מומלץ לעשות פוליש ברצפת הבית או המשרד?

עבודת פוליש לרצפה פירושה הברקה לרצפה והקניית מראה חדיש, נקי ונוצץ לרצפה שלך. 

אם הרצפה שלך דהויה, מכוסה בכתבים או בנזקים כתוצאה מפגעי הזמן וחומרי ניקוי שהזיקו לה, פוליש איכותי יעזור מאוד למראה של הרצפה ויכול לתקן את הנזקים ולהבריק את הרצפה שלך ולהחזיר אותה למראה המקורי שלה.

פוליש לרצפה צריך להיעשות על רצפה נקייה ולכן עוד בטרם מתחילים במלאכה חשוב לנקות את הרצפה היטב. לא מדובר בניקיון רגיל עם מגב וחומרי ניקוי אלא בניקיון מקצועי ואיכותי באמצעות מכונת פוליש מקצועית שמנקה ביסודיות את הרצפה ומסירה את הכתמים. לאחר מכן ניתן לבצע פוליש קריסטל או פוליש וקס בהתאם לתוצאה הרצויה ובכדי להבטיח רצפה נקייה ומבריקה.

הרחבנו על פוליש לרצפת הבית של פרו פוליש – כאן

על מה צריך להקפיד בביצוע פוליש?

בכדי למנוע הישנות או חזרה של כתמים לרצפה, חשוב להקפיד על ביצוע עבודת פוליש מקצועית עם החומרים הנכונים והמתאימים ואך ורק על ידי איש מקצוע מנוסה בעבודת פוליש. עבודת פוליש שלא עם החומרים המתאימים או שלא על ידי איש מקצוע מנוסה עלולה להזיק למרצפות ולגרום לשריטות שיהיה קשה מאוד להסירן (על גבול הבלתי אפשרי) או לפגעים באבני הריצוף עצמן שבאופן כזה שיצריכו ליטוש של כל הרצפה מחדש.

אנחנו בפרו-פוליש מתמחים בליטוש ופוליש ועובדים אך ורק עם החומרים האיכותיים ביותר כשהעבודה נעשית על ידי אנשי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה בלבד בכדי להבטיח עבודת פוליש מקצועית שמספקת תוצאה מרשימה ומבריקה לרצפה שלך.

הדרך הטובה ביותר לדעת האם הרצפה שלך זקוקה לפוליש מחברת פוליש מקצועית היא לעשות השוואה בין הרצפה במצבה המקורי הראשון ובין מצבה כיום. אם הרצפה שלך דהויה ומוכתמת אזי נדרש ביצוע עבודת פוליש. ואם הרצפה גם מלאה בשריטות נראות לעין שמכערות אותה אזי חשוב להקפיד ולבחור חברת פוליש מקצועית שתדע לטפל בשריטות כאיות ולהעלימן לחלוטין באמצעות פוליש.

איך לדעת איזה פוליש מתאים לי?

חשוב להבין שכל רצפה היא שונה וכשם שיש סוגים שונים של שיש ומרצפות כך גם יש סוגים שונים של עבודת פוליש בהתאם לסוג הרצפה או חומרי הניקוי והפוליש שבהם צריך להשתמש בכדי להבטיח תוצאה איכותית. שימוש לא מתאים בחומרי הפוליש או ביצוע עבודת פוליש לא נכונה לסוג הרצפה עלול לגרום ליותר נזק מכפי שהיה מלכתחילה, ולכן בכדי להבטיח עבודה איכותית חשוב להיעזר בחברת פוליש עם רזומה לקוחות מוכח ומוניטין מוצלח של עשרות שנים.

ביצוע פוליש מומלץ לכל סוגי המשטחים ובהתאם לסוג עבודת הפוליש הנכונה. כאשר מבצעים עבודת פוליש מותאמת לסוג המשטח ועם חומרים איכותיים אזי תתקבל רצפה נקיה ומבריקה ובעלת מראה חדיש ונוצץ. עבודת פוליש איכותית תבטיח גם שהמראה הזה של הרצפה ישמר בהצלחה גם לאורך זמן. כך שההשקעה בחברת פוליש מקצועית שמבטיחה תוצאה איכותית היא השקעה מצוינת גם לטווח הרחוק.

הברקת הרצפה שינה עד להשתקפות הגדר. עבודה מקצועית עם ניסיון 30 שנים