פוליש בהרצליה

פוליש לרצפה בהרצליה - עבודת פוליש מקצועית בבית פרטי בהרצליה

פרו-פוליש מבצע את כל עבודות הפוליש והליטוש באזור השרון, הרצליה, רעננה, כפר סבא ועוד וישמח להגיע גם אליכם לביצוע פוליש מקצועי שיחזיר את הברק לרצפה שלכם ויהפוך אותה חלקה , נקיה ויפה מתמיד.

פוליש בהרצליה לרצפה, על ידי מלטשת מקצועית מסיר שכבה דקה מהריצוף הקיים ולמעשה יוצר את מראה הריצוף מחדש כאילו קניתם אותו חדש ואף יותר ! שימוש בחומרי הברקה, איטום החריצים, יישור והחלקת הרצפה, כל אלה פעולות שלא ניתן להגיע לרמת הגימור שלהן לבד, עם חומרי הברקה ביתיים וללא ליטוש מקצועי. פרו פוליש מבצעת ליטוש מרצפות בחדרי לובי, בבניינים, בדירות ובמוסדות ציבור כבר מעל 30 שנה בהצלחה רבה, עם קהל לקוחות בכל הארץ, מרוצה אשר מזמין את השירות אחת לכמה שנים לחידוש הפוליש, כנדרש.

פוליש בהרצליה, חידוש רובה, ליטוש שיש טרצו ואבן קיסר - פרו-פוליש

ליטוש אבן וליטוש מרצפות חייב להיעשות בזהירות ובהתאם לסוג האבן המותקנת אצלכם, על מנת שלא להזיק לה ולפגוע בה. יש להתקין רובה אקרילית לריצוף רגיל בכל הבית או רובה אפוקסית בחדרי רחצה, חדרי אמבטיה ובמרפסות בהן יש ריצוף הסופג שמש וגשם, דבר הגורם לבלאי גדול של הריצוף. לאחר ליטוש ניתן לבצע פוליש קריסטל שהוא הפוליש המבריק המוכר לכם מבתי מלון וכו'. בפרו-פוליש, אנו מבצעים ליטוש מדרגות בנוסף בבתים פרטיים, בניינים וכדומה.

מוזמנים לגלוש באתר ולקבל טיפים מקצועיים לשמירה על הריצוף , להבין כיצד מתבצעת עבודת פוליש מקצועית ולראות תמונות של בתים לפני ואחרי. אתם מוזמנים להצטרף למאגר לקוחות מרוצים שכבר נהנו משירותי הפוליש המקצועיים שלנו וחוזרים ומזמינים את השירות אחת לכמה שנים לאחר שהאפקט של הפוליש מסתיים.

בנוסף, מוזמנים לגלוש באתר ולקבל טיפים מקצועיים לשמירה על הריצוף, להבין כיצד מתבצעת עבודת פוליש מקצועית ולראות תמונות של בתים לפני ואחרי .

חייגו כעת להזמנת שירות הפוליש המקצועי והאיכותי ביותר באזור מגוריכם!

מלטשים, מבריקים ונהנים עם פרו-פוליש: הראשונים בליטוש בהרצליה וכל איזור השרון!

30 שנות ניסיון לא הולכות הרגל ובמהלך אותן שנים עברנו כבר את כל השיטות המכונות וחומרי הליטוש וההברקה , על מנת לשדרג ולשפר את השירות שלנו . אנו מעודכנים במילה האחרונה בעולם הליטוש וההברקה וקהל הלקוחות שלנו נהנו מהביצוע והשירות המובילים בענף .

אנו מקפידים על ניקיון , יישור , ליטוש ומילוי רובה מתאימה לפני שאנו ניגשים לפוליש ומסבירים לכם בדיוק מה נעשה על מנת שתבינו את העבודה ותהנו ממנה יחד אתנו לפני, בזמן ולאחר מכן כאשר אתם נשארים עם רצפה מלוטשת ומבריקה כפי שלא הייתה לכם מעולם!

שלום ענקי, קבלן פוליש מנוסה ובעלים של חברת פרו פוליש, מומחה בביצוע כל עבודת הליטוש והפוליש בדירות חדשות או ישנות בהתאם לסוג הריצוף ובמחירים הטובים ביותר!

בניגוד להחלפת ריצוף שעולה הרבה יותר ומשביתה לכם את הבית לשבועיים לפחות אנו מבצעים את העבודה תוך יום ומחדשים רצפה ישנה והופכים אותה כמו חדשה.

מי שעדיין לא עשה פוליש מקצועי בבית, חייב את זה לרצפה שלו.

מוזמנים לנסות וליהנות! אנו כאן לכל שאלה וייעוץ ללא עלות, ממתינים לכם על הקו, חייגו אלינו!

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

החדשים של פרו פוליש:

תישארו מעודכנים 🙂

ליטוש
maron

ניקיון משרדים

פוליש למשרד להברקת הרצפה. התקשרו עכשיו 077-230-9197 כמעט לא קיימים משרדים היום בישראל שלא שוכרים שירותי ניקיון לביצוע עבודות הניקיון. הצורך לכך עלה בעקבות העניין

קרא עוד »
ליטוש מקצועי לרצפת טרצו
ליטוש
maron

ניקיון מבנים

ניקיון מבנים ניקיון מקצועי מתחלק לשני תחומים. ניקיון על ידי חברת קבלן – ניקיון מבני ציבור, וניקיון בתים פרטיים – מנקים עצמאים לרוב. רוב העסקים

קרא עוד »
ליטוש מקצועי לרצפת טרצו
ליטוש
maron

ליטוש מקצועי לרצפת טרצו

ליטוש מקצועי לרצפת טרצו מרצפות טרצו נועדו כדי לשדר מראה נקי, יוקרתי ומגוון. מקורן בישראל עוד מקום המדינה ועל כך נפרט בהמשך. התנאי למראה היוקרתי

קרא עוד »