פוליש יהלום מומלץ לריצוף הבית

כשרוצים להבריק ולחדש את רצפת הבית מומלץ לבצע זאת באמצעות פוליש יהלום. 

סוג זה הוא למעשה חידוש וחיזוק הרצפה באמצעות ליטוש כשלאחר מכן מבצעים פוליש קריסטל (למידע על פוליש קריסטל לחץ כאן) בכדי לתת לרצפה מראה מבריק ומצוחצח. 

השם פוליש יהלום ניתן לפעולה זו משתי סיבות: הראשונה היא שבמהלך ליטוש נעשה שימוש בסוגים שונים של "יהלומים" שמעבדים את הרצפה. והשנייה היא שבסיום העבודה המראה שנשקף מהרצפה מזכיר יהלום בוהק ומלא ברק.

בעבר הזכות לשימוש בפוליש יהלום הייתה שמורה בעיקר לגופים גדולים כגון בנייני משרדים, מלונות ומרכזי תרבות שבהם שמו דגש נרחב על מראה אחיד, נקי ומבריק של רצפת הלובי. אך כיום בכל בית חדש, בנייה חדשה וגם במרבית הבתים המאוכלסים ניתן לראות רצפה מבריקה שעברה ליטוש ופוליש.

זה יתרון גדול עבור האדם הפרטי מהשורה שחפץ בעדכון המראה של רצפת ביתו בעלות נמוכה משמעותית מזו שהייתה לו אלו היה בוחר לרצף מחדש את הבית. גם אי הנעימות שבריצוף מחדש של בית מאוכלס נחסכת כאן כשליטוש ועבודת פוליש נגישים ונוחים יותר גם בבתים שכבר גרים בהם. כך שהחיסכון הוא גם בעלות העבודה והשירות וגם בנוחות והמשך שגרת החיים.

כמה עולה פוליש יהלום?

כמו בכל סוגי עבודות הליטוש והפוליש, גם כאן המרכיב העיקרי של מחיר העבודה הוא גודל השטח במטר מרובע. כמובן שיש מרכיבים נוספים כגון סוג האבן או השיש של הרצפה שיש ללטש ולעבד, מצבה של הרצפה ועד כמה היא מחוררת או ניזוקה, ועוד. אך איש מקצוע אמיתי של ליטוש ופוליש שמומחה בתחומו ידע לזהות ולהסביר לך במדויק איזה סוג של עבודת ליטוש ופוליש נדרשת לרצפה שלך ואף יתאים לך מחיר נוח יותר עבור שתי האפשרויות גם יחד.

עם זאת, חשוב לשים לב שלא מדובר בהצעה זולה משמעותית מהמחיר המקובל בשוק שכן הצעה שכזו עלולה להיות מפתה בהתחלה אך היא עולה ביוקר בסיום העבודה כשמגלים שהסיבה למחיר הזול היא שהאדם שבחרתם אינו באמת מוכשר או מבין מספיק מה היה נכון לעשות ברצפה שלך, ובשלב זה יתכן כבר שנגרמו נזקים שהיו יכולים להימנע אלמלא היית מתפתה למחיר הזול. וכמאמר הקלישאה: "הזול עולה ביוקר".

לכן חשוב להבין שהמחיר לעבודת הליטוש ופוליש יהלום אינו הדבר הכי חשוב כשרוצים לחדש את רצפת הבית. מכיוון שמעוניינים בעבודה טובה ואיכותית שבסיומה תוענק לך רצפה בעלת מראה חדיש ומבריק – חשוב לוודא שבחרת איש מקצוע מומחה ובעל ניסיון, קבלות ותוצאות בעולם הליטוש והפוליש ובכך לחסוך לעצמך כאבי ראש מיותרים ולהבטיח עבורך תוצאה מרשימה לשביעות רצונך.

ניתן לראות את מחירון הפוליש שלנוכאן (הטוב ביותר בהתחייבות)

איך יודעים שצריך פוליש יהלום?

ברוב המקרים אנשים "מקדימים תרופה למכה" ומזמינים מומחה לעבודות פוליש וליטוש כבר בשלבים האחרונים של סיום הבניה או לפני אכלוס של דירה חדשה. גם במקרים שבהם מחליטים לחדש את רצפת הבית (לדוגמה כשעושים שיפוץ, לפני חג הפסח או כשהמצב מתחייב מכורח נראות הרצפה) ברוב המקרים בוחרים בפוליש יהלום שיעניק את התוצאה הרצויה לרצפה.

כך או כך, מומלץ להתייעץ (ללא עלות) עם קבלן ליטוש ופוליש מקצועי שידע לתת את העצות הנכונות והמתאימות לסוג עבודת הליטוש והפוליש לרצפה שלך. בכל מקרה של אי-ודאות שבו לא יודעים עד כמה נדרש פוליש לרצפה או לא בטוחים איזה סוג עבודת פוליש נכונה, כדאי וצריך להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון רב שידע לומר בוודאות מה צריך עבור הרצפה שלך וגם יתחייב על התוצאה של זה.

ישנם מספר סוגי ליטוש ופוליש לחיזוק הרצפה והענקת מראה חדיש ומבריק. לא כל עבודת פוליש מתאימה לכל סוג ריצוף, וכל שכן כשמדובר בליטוש ופוליש יהלום. לפיכך תמיד יש להיוועץ קודם לכן באיש מקצוע בעל ניסיון וקבלות שיגיע לראות את הרצפה שלך וידע להסביר לך בדיוק מה צריך לעשות, איך צריך לעשות את זה וגם יתחייב על התוצאה של זה.

מאמרים נוספים:

לחדש את הרובה ברצפת הבית

מתי מומלץ לעשות פוליש ברצפת הבית?

 

להשארת פנייה לייעוץ ללא עלות לחצו כאן. ניתן גם להתקשר למס' 050-733-3743

 

 חברת פרו פוליש

פרו-פוליש הינה חברת פוליש בעלת 30 שנות ניסיון בתחומה והמובילה בישראל. בתוך כך, ביצענו עבודות רבות בארץ ומחוצה לה. בראש החברה ניצב הקבלן שלום ענקי, מומחה ובקיא בעבודות פוליש, ליטוש ורובה. 

 

פוליש יהלום