פוליש לקירות שיש ואבן

עבודות פוליש וליטוש מוכרות בעיקר כעבודות שמטרתן לנקות, ללטש ולהבריק את הרצפה. כמעט כל סוגי המרצפות לרבות אבן ושיש עוברות ליטוש ופוליש בגרסה כזו או אחרת. עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לשימוש רווח גם בליטוש ופוליש לקירות אבן ושיש. ברוב הבתים שבהן מעוצבים קירות שיש עוברות ליטוש ופוליש וחשוב להבין למה זה כדאי וכיצד לבצע זאת.

ראשית, ליטוש אבן וליטוש שיש חייבים להיעשות אך ורק על ידי איש מקצוע מומחה ובעל ניסיון בתחום שיודע ללטש קירות. בשונה מליטוש ופוליש לרצפה, ששם נעשה שימוש במכונות שונות וכבדות, בליטוש קירות אין אפשרות לזקוף את המנורה ולהעמידה על הקיר במאונך ולכן סוג הליטוש והפוליש מתבצע בטכניקה אחרת, עדינה יותר, ובכדי להבטיח את טיבה ואיכותה יש להיעזר אך ורק במומחה בעל ניסיון שיודע לעשות זאת וכבר עשה זאת בעבר בהצלחה.

כשמלטשים קירות מסירים את הכתמים שנצברו עליהם כתוצאה מבלאי שימוש וחומרי ניקיון. כמו כן מאחדים ומבריקים את האבן והשיש לרמת גימור נוצצת ומעוררת התפעלות. עבודות הליטוש והפוליש גורמות לקירות להיראות חדשים, מבריקים ומשמרים אותם במראה הזה לאורך זמן.

בכדי להבטיח זאת חשוב לעשות שימוש במכונות הנכונות ובחומרים הנכונים וגם לקבל הדרכה כיצד לשמור על ניקיון עתידי באמצעות שימוש בחומרי ניקיון מתאימים בלבד. המומחים שלנו תמיד שמחים להסביר בסבלנות על הטיפול המתאים לאבן ולשיש לאחר עבודות הליטוש והפוליש. מי שמקפיד על טיפול ראוי באבן ובשיש זוכה ליהנות מהתוצאות לטווח הרחוק.

לרוב נראה ליטוש ופוליש לקירות באולמות אירועים, בנייני משרדים ובתי מלון. עם זאת, יותר ויותר בתי אב החלו גם ללטש את קירותיהם, בעיקר בחדרי רחצה, מבואות וגרמי מדרגות.

מקומות אלו לרוב לא באים במגע ישיר וממושך שיכול לגרום לשחיקתם ולכן ליטוש ופוליש לקירות מחזיק זמן רב יותר מליטוש ופוליש לרצפה. עם זאת, אין להקל ראש באיכות העבודה הנדרשת ואסור בתכלית האיסור להסתמך על עבודה "זולה" שתתברר לאחר מכן ככזו שעלתה ביוקר.

כאמור, אני בפרו-פוליש בעלי ניסיון של למעלה מ-30 שנים בליטוש ופוליש לכל סוגי האבן והשיש ובאמתחתנו אינספור לקוחות מרוצים שממליצים עלינו עוד ועוד. נשמח להגיע ולעשות את הטוב ביותר גם בשבילכם.