שיפוץ גדול לבית

בישראל נהוג לבצע שיפוץ גדול לבית פעם בעשור. יש אנשים שעושים זאת יותר ויש כאלה שלא אוהבים לתקן את מה שעוד לא התקלקל לעיתים תכופות כל כך. אם כבר התחלתם לחשוב על שיפוץ ביתכם אז בטח עולות לכם שאלות רבות הנוגעות למגוון התחומים הדרושים בעת העבודה כמו למשל בעלי המקצוע הדרושים לכך, משך הזמן שזה ייקח, עלויות, חריגות, האם לגור בשכירות בזמן השיפוץ או להישאר בבית ועוד. על כל השאלות האלה קשה לענות במדויק מאחר והיקף השיפוץ אצל כל אחד הוא שונה, התקציב שונה והרצון להשקיע באיכות הוא שונה. ננסה לעשות קצת סדר בדברים ולתת לכם נקודות למחשבה כדי שלפחות תדעו מה העלויות המשוערות, האם באמת חובה להחליף ריהוט, מרצפות וכו' או שניתן לשפץ ולחדש גם אותם וממה עליכם להיזהר לפני שאתם נכנסים לפרויקט של חייכם.

קרא עוד: פוליש קריסטל לרצפה הבית

עלויות

כפי שצויין קודם לכן, עלויות השיפוץ משתנות מאוד ולכן קשה לשים את האצבע על מחיר ממוצע ריאלי ולפי אילו עלויות עליכם לתכנן את שיפוץ הבית. הטיפ שלנו – השוו מחירים בין כמה בעלי מקצוע כדי לדעת מי באמת זול יותר. זכרו! לא כל בעל מקצוע הוא גם מנוסה ומקצועי לסטנדרטים שלכם, השוו בין בעלי מקצוע מומלצים בלבד (אינטרנט, משפחה, חברים) והשוו ביניהם. עוד דבר שעליכם להכיר, עלות שיפוץ גדול לעולם לא תישאר במסגרת הצעת המחיר הראשונית, גם אם הקבלן המבצע עמד במילה שלו והתחייב על המחיר שקבעתם מראש, זה לא אומר שמועד סיום הפרויקט לא יידחה ובכך תאלצו לגור יותר זמן בשכירות בזמן שביתכם נמצא בהליך השיפוץ. ההנחה היא לקחת ריזיקה של 20% ובהתאם לכך לחלק את התקציב. מחיר ממוצע למטר מרובע בעת שיפוץ בית הוא 1,600 ש"ח.

חידוש

חלק מאופיו של הבית הם הדברים שנמצאים בו כבר המון זמן וערכם הסנטימנטלי שלהם עבורכם. בתים ישראלים רבים נוהגים להשאיר את הריהוט הקלאסי ורק משפצים אותו, חלק מאוהבים במרצפות הישנות של הבית ועושים פוליש לרצפה כדי לחדש את האריחים וחלק צובעים את הציפוי החיצוני של הבית לא משנה כמה הוא מיושן. אחרים מבצעים ליטוש מדרגות של הבית. בקיצור, לא חייבים להחליף את הכל, המון מן הדברים ניתן לחדש וליהנות מהם בדיוק כמו ביומם הראשון בביתכם.

ממה להיזהר

יועץ, רצף, אדריכל, חברת פוליש מנוסה, צבעי ועוד שלל בעלי המקצוע אלה לא האנשים עליהם אתם בוחרים לחסוך בעת השיפוץ. אך יש דברים שבאמת לא כדאי לעשות בשיפוץ כדי שלא תתאכזבו מהם אחר כך:

טרנדים – השתמשו רק בטרנדים שאתם באמת מתחברים אליהם, אל תבצעו משהו רק בגלל שהוא אופנתי עכשיו.

לא הכל אישי – הרבה חברות היום מציעות ליצור לכם דברים מותאמים אישית עבורכם החל מחלונות ודלתות ועד לרהיטים, לרוב, כל שינוי קטן בייצור הסטנדרטי יקר במיוחד, לכן, אם אין באמת צורך, אל תעשו את זה.

פרקטיות – שימו לב שהתכנון והריהוט של הבית אכן נוחים ושימושיים בצורה המיטבית. שימו את הנוחות לפני העיצוב ואם אינכם יודעים לשלב את שניהם במקצועיות אתם יכולים להתייעץ עם אדריכל.

עבודות פוליש בהמשך לשיפוץ הבית שלכם עם פרו-פוליש, 30 שנה ניסיון!

חברת הפוליש שלנו בעלת ניסיון למעלה מ-30 שנים בהן ביצענו עבודות פוליש לרצפה, ליטוש ורובה.

אתם אחרי שיפוץ? נותר להבריק את הרצפה? אנו נחדש להם את מראה הרצפה לרמת גימור מקצועית ביותר, מבריקה ולתחושה אסטית במיוחד, בתוך הגדרת זמנים מותאמת מראש.

למען לקוחותינו, אנחנו בפרו-פוליש מתחייבים על המחיר הטוב ביותר בשוק, לעבודה מקצועית ואיכותית ביותר ולעמידה בזמנים שנקבעו מראש.

תמיד לשירותכם לייעוץ ללא עלות ולהצעת מחיר בטל': 077-230-9197 ניתן להשאיר פרטים לחזרה בטופס יצירת קשר.

בעל מקצוע משפץ בית