5 טיפים לבחירת חברת פוליש

חברות פוליש בישראל יש המון ולעיתים קשה לבחור את החברה המתאימה לעבודה שאנו צריכים בבית או במשרד. בישראל, במיוחד בשנים האחרונות, חברות הפוליש והניקיון גדלות מיום ליום ומתווספות חברות חדשות, אשר כולן מציעות שפע של שירותים.

באופן טבעי אנשים ניגשים לבצע סקרי שוק או לקבל המלצות מחברים על קבלנים וחברות שונות, אך הדרך לבחירת חברת פוליש היא אחרת. במאמר זה אנו מציגים 5 טיפים לבחירת חברת פוליש אדיבה ומקצועית.

בבחירה נכונה של חברת פוליש

אתם צריכים עבודת ליטוש מרצפות, או חידוש רובה במקלחת, או פוליש מקצועי או בכלל שירותי ניקיון?

בראש ובראשונה, שימו דגש על איזה שירות אתם רוצים לבית או למשרד שלכם. בהנחה שאתם צריכים שירותי פוליש לרצפה, כך מיקוד החברות הופך להיות ספציפי, פחות פניות לחברות ניקיון שאינן מתמחות בעבודת הפוליש, ויותר פניות לחברות פוליש שזו מומחיותן.

עבודה פשוטה או עבודה מורכבת?

סדר גודל העבודה הינו מרכיב חשוב כאשר בוחרים חברת פוליש.

במידה ואתם צריכים עבודה נקודתית, קל יותר יהיה למצוא את החברה שתבצע את זה. אך כאשר מדובר בבית שלם, מורכבות ברצפה, משטחים עדינים וכדומה – בהכרח תבדקו את עבודותיהם הקודמות והיוועצו עם לקוחות שונים של אותה החברה. שימו לב!

חברות פוליש וחברות ניקיון – הבדל קטן, משמעות גדולה

היום ישנה מחשבה בקרב רוב האנשים כי פוליש הינו עבודת ניקיון כל שהיא. אמנם, המטרה היא בהברקת הרצפה אך הפעולה שונה ומורכבת יותר מניקיון.

חברת פוליש מבצעת עושה את עבודתה. לאחר מכן אפשר לשכור את שירותיהן של חברות ניקיון שונות לכל הבית – כולל הרצפה (כאמור, לאחר ההברקה).

ההמלצה שלנו, פנו לחברה מתמחה ובעלת ניסיון לעבודות פוליש.

5 הטיפים שלנו לבחירת חברת פוליש

  1. בדקו האם לחברה יש המלצות שהתקבלו על ידי לקוחות קודמים. במידה ולא מצאתם, בקשת המלצות מהחברה עצמה הינה לגיטימית (אל תתביישו).
  2. אין חכם כבעל ניסיון – שימו לב כי לחברה יש ניסיון, ככל שגדול יותר – יותר טוב. לא תרצו שעליכם ילמדו או גרוע מכך, לתקן את הנעשה.
  3. הזול הוא בסוף היקר – אם קיבלתם הצעה שהיא זולה מידי, אל תתפתו. תבדקו את השוק ותבינו מה טווח המחירים (המחירים צריכים להיות בטווח הזה)
  4. תקנים וציוד – בדקו שאכן החברה משתמש בציוד תקין ומתאים לתקנים הנדרשים.
  5. תבקשו צוות או עובד שיבצע את העבודה מההתחלה ועד סופה.
איך לבחור חברת פוליש

חברת פרו פוליש פועלת למענכם

חברת פרו פוליש, בעלת 30 שנות ניסיון בכל עבודות הפילוש, ליטוש ורובה.

אנחנו מקווים שהמאמר עזר לכם ועשה את תרומתו!

תמיד לשירותכם לייעוץ ללא עלות ולהצעת מחיר כאן: 050-733-3747